Sanalpazar.com üzerinden ödeme imkanı
  EKSTRAHABER ÖZELLİKLERİ
Etiketler: Mydesign haber temaları, haber sistemi, haber yazılımı, haber scripti, haber sitesi kur, mydesign v7, campushaber, ekstrahaber, ekstra haber, ekstra fikir, ekstrafikir, ekstra haber teması, mydesign haber eklenti, mydesign haber tema, ekstra haber tema, mydesign temaları, campus haber temaları, haber script, haber yazılım, haber portal
Habersitesikur.tk | Campustasarim.com | Tüm Hakları Saklıdır. |
Mevcut tüm tasarımlar marka koruması altındadır. | Powered by Ekstrafikir
Mail: ekstrafikir@gmail.com  

Güçlü yapı
Geliştirilmiş kod yapısı, kütüphaneleri ve modülleriyle, çok daha güçlü ve performanslı bir yazılım.

Kolay içerik yönetimi
Kullanımı çok kolay bir panele sahip olduğu için, içeriklerinizi kolayca yönetebilir, hızlı bir şekilde dilediğiniz işlemleri yerine getirebilirsiniz.

Sosyal Medya
Sosyal medya platformları ile tam uyumlu olarak çalışır. Böylece daha fazla ziyaretçi kitlesine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Mobil Uyumlu Kontrol Panel
Bootstrap ile hazırlanmış, tüm cihazlarla uyumlu çalışan yönetim paneli ile, içeriklerinizi her yerden kolayca yönetin.

Push Bildirim
Yönetim paneli üzerinden Web ve Mobil cihazlara bildirimler gönderebilir, ziyaretçilerinizi bilgilendirebilirsiniz.

İçerik Botları
v11 haber sistemi  içerisinde dahil olarak gelen içerik botları sayesinde, dış kaynaklardan otomatik veya manuel içerik alma.

Reklam Yerleşim Alanları
28 adet reklam alanı ile tüm müşterilerinize yanıt verebilir hızlı şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Reklam yönetim panelimiz ise oldukça kolay ve sade bir kullanıma sahiptir. Demo sitemizden reklam alanlarını inceleyebilirsiniz.

Maksimum Hız
Geliştirilmiş alt yapısı ve önbellek sistemi ile ziyaretçilerinize daha hızlı bir performans yaşatın.

Mobil Uyumluluk
Özel olarak hazırlanmış mobil arayüz ile, tüm ziyaretçilerinize en iyi ve en uygun içerik hizmetini sağlayabilirsiniz.


Güvenli
Geliştirilmiş altyapı sayesinde artık çok daha güvenli içerik yönetimi ve içerik yayını ve hizmet imkanı.

Mükemmel SEO Altyapısı ile Yükseliş Çok Daha Rahat
Haber paketinde seo altyapısı google’un talepleri göz önünde bulundurulmuş ve google’a dost olarak görünen seo çalışmasına sahip bir haber sitesi kurulum paketi ortaya çıkartılmıştır. Hız ve seo birarada profesyonel haber sistemimizde…

Kolay ve Kullanışlı Yönetim Paneli
Tamamen sade, kolay yönetilebilir, açık ve net, hızlı kullanıma göre tasarlanmış, güvenlikli ve Türkçe bir panelle size büyük kolaylık sağlayacak bir panele sahiptir.

7/24 Teknik Destek ile Yanınızdayız
Bizden aldığınız tasarımların desteği için her zaman hazırız. Sitemiz içerisindeki ticket sistemini kullanarak mesai saatleri içerisinde ekip üyelerimizden her türlü destek talep edebileceksiniz. Destek sistemimiz 7/24 aktiftir ve hem sistemimizin arkasında hem de sizin yanınızdayız.

Tema Tasarımları
Tema üzerinde farklılıklar isteyebilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçiniz. Standart tema yapısını demo sitemizden inceleyebilirsiniz.

Modüller
İlgili haber modülü, spot haber modülü, sürmanşet, sondakika, flaş haber, foto galeri, video galeri, en son haberler, çok okunanlar, çok yorumlananlar, köşe yazarları, sosyal medya, döviz, hava durumu, anket, namaz vakitleri, hava durumu, anket, astroloji-burç, sayfalar, arşiv, yorumlama, üyelik, sitene ekle, cache modülü, site ortalama veya sola yaslama modülü, reklam modülü, editör modülleri sistem mevcuttur. Tüm bu modüllerden istediklerinizi aktif/pasif yaparak sitenizde kullanabilirsiniz. Kendinize göre sitenizi düzenleyebilirsiniz.